Login

Register

Login

Register

mama

mama

mama

Dbamy o komfort mam.

Niedawno zostałaś mamą lub niebawem pojawi się na świecie Twój wyczekiwany maluszek? Przygotowałaś dla niego wyprawkę, ale czy pomyślałaś o tym, co przyda się Tobie po porodzie? Co będzie potrzebne młodej mamie? Przygotowując się do narodzin dziecka i kompletując wyprawkę, nie zapominaj również o sobie. Od momentu kiedy po raz pierwszy przytulisz swojego nowonarodzonego maluszka, Twoje dotychczasowe priorytety obrócą się o 180 stopni, a Twoja cała uwaga skupi się na tym malutkim człowieku. Mama również potrzebuje odpowiedniej odzieży i akcesoriów, które pomogą jej nie tylko w pielęgnacji maluszka, ale i w dbaniu o własne dobre samopoczucie oraz komfort fizyczny i psychiczny w nowej roli – roli mamy.

Szczęśliwa mama = komfort fizyczny + komfort  psychiczny.

 

Jako Wonderwool wiemy, że okres ciąży i pierwsze chwile macierzyństwa to czas pełen wzruszeń oraz nowych wyzwań, dlatego pragniemy pomóc Ci w podejmowaniu trafnych wyborów, zwiększających Twój komfort każdego nowego dnia z maleństwem.

Poznaj zasady ubierania, które umożliwią Ci wygodę podczas codziennych spacerów, zabawy czy pielęgnacji dziecka, bez ryzyka przegrzania lub zmarznięcia.

top8 w sercu

1. NATURALNOŚĆ

wyłącznie naturalny oddychający materiał

2. HARMONIJNE POŁĄCZENIA KOLORÓW

neutralne barwy – czernie, kremy

3. MINIMALIZM

klasyczne, proste kroje bez zbędnych ozdobników

4. MIĘKKOŚĆ

lekkie i przytulne

5. FUNKCJONALNOŚĆ

Komfortowe, wygodne na co dzień

6. ELASTYCZNOŚĆ

rozciągliwe, bezuciskowe, dopasowujące się do kształtu ciała

7. BEZPIECZEŃSTWO

antybakteryjne, antyalergiczne, wolne od szkodliwych substancji

8. PONADCZASOWOŚĆ

trwałość, uniwersalny styl

 

Sprawdź jak możesz zapewnić sobie lepsze samopoczucie, dokonując odpowiedniego wyboru odzieży – praktycznego, twarzowego, a zarazem eleganckiego zestawu od Wonderwool.

NIEZBĘDNIK MAMY OD WONDERWOOL

pobierz Niezbędnik mamy, który powstał z myślą o codziennym komforcie mam

Dzięki wszechstronnym właściwościom wełny merino, inteligentne z natury ubrania i akcesoria dla mamy w naturalny sposób wspierają kobiety w pełnym wrażeń macierzyństwie — zapewniają komfort ruchu, higienę i bezpieczeństwo, ponadto pomagają łagodzić ból kręgosłupa, stawów i mięśni.

Nowa rola. Nowa garderoba. Już teraz ubierz się wygodnie z kolekcją mama od Wonderwool.

Wyspane dziecko, to również wyspana i szczęśliwa mama – zapewnij dziecku spokojny sen z Wonderwool.