Login

Register

Login

Register

Blog

10 cech idealnej wkładki do wózka
(wybierz tę jedyną na lata)

admin

Czy wkładka do wózka naprawdę jest potrzeba? Czy to tylko kolejny zbędny gadżet dla poprawy wyglądu wózka? Jaką funkcję pełni wkładka i jak wybrać tę, która nie tylko ładnie wygląda, ale faktycznie poprawia komfort dziecka podczas spaceru? Zebraliśmy dla was 10 cech idealnej wkładki do wózka!

Zobacz więcej

atopowe zapalenie skóry u dziecka
(jak merino łagodzi objawy AZS)

admin

Lekarze szacują, że w Polsce na atopowe zapalenie skóry (AZS) choruje nawet co piąte dziecko. Wełna merino dzięki zdolności do utrzymania stałej temperatury ciała i skutecznego zarządzania wilgocią oraz utrzymywania suchej skóry sprawdzi się idealnie w roli „drugiej skóry”, dla tych u których pierwsza skóra szwankuje.

Zobacz więcej

Wiosna jest piękna, ale pogoda zdradliwa… (jak uniknąć przeziębienia wiosną)

admin

Łatwo dać się nabrać wczesnej wiośnie – kusi słońcem i ćwierkaniem ptaków, gdy tak naprawdę wieje chłodem. Wystarczy chwila nieuwagi, by dziecko spociło się, przewiało i utraciło ogromną ilość ciepła w kilka chwil. Wtedy niezastąpiona będzie dobra kurtka wiosenna. Na szczęście jest wełna parzona…

Zobacz więcej

Rodzinna checklista na ferie zimowe (do wydrukowania)

admin

Spakowanie całej rodziny na ferie zimowe to zawsze spore wyzwanie, aby do niedużych walizek zmieścić wszystkie niezbędne zimowe ubrania. Pierwsza zasada to stworzenie listy rzeczy, które chcemy ze sobą zabrać. Z Wonderwool to proste!

Zobacz więcej

Jak przygotować dziecko na ferie zimowe? Praktyczne porady

admin

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają zimę i śniegowe aktywności. Rodzice często mają obawy czy zabawa na zimnym powietrzu to dobry pomysł i starają się trzymać dziecko pod kloszem. Aby uchronić dzieci przed infekcjami wystarczy tylko zadbać o odpowiednie przygotowanie zimowej garderoby malucha.

Zobacz więcej

Jak ubierać dziecko zimą?
Zimowy Niezbędnik malucha

admin

Zimą organizm wystawiany jest na poważną próbę odporności, dlatego już teraz warto odpowiednio przygotować się na zimowe niepogody, zaczynając od odpowiedniego ubrania! Bo zima nie musi być przerwą od codziennego Zdrowego Ruchu na świeżym powietrzu.

Zobacz więcej

merino najlepsza do przedszkola

admin

Aby w pełni wykorzystać potencjał rozwojowy dziecka podczas pobytu w przedszkolu należy zapewnić mu idealne warunki, począwszy od odpowiedniego ubrania. Merino sprawia, że maluch podczas wielu godzin spędzonych w przedszkolu zawsze czuje się komfortowo, chętnie uczestniczy w zajęciach, rozwija się i uczy.

Zobacz więcej

pogodne dziecko
(czyli jak ubrać dziecko na cebulkę)

admin

Najczęściej to właśnie ubranie źle dobrane do pogody jest przyczyną infekcji w wyniku zmarznięcia lub przegrzania małego organizmu. Jak więc sprawić, aby nasze dziecko miało tarczę ochronną przed infekcjami tylko za pomocą odpowiednio skomponowanego ubrania?

Zobacz więcej

merino jak druga skóra

admin

Wełna, tradycyjnie może kojarzyć się z gryzącym, szorstkim swetrem. Jak się jednak okazuje wełna merino jest bardzo miękka i przyjemna dla skóry. Ponadto posiada liczne prozdrowotne właściwości, które są nieocenione zwłaszcza w kontakcie z delikatną i wrażliwą skórą dzieci.

Zobacz więcej

wełna merino najlepsza do snu
(naukowo udowodniono)

admin

Istnieją badania medyczne, które dowodzą, że spanie w merino poprawia jakość snu. Kiedy dziecko śpi otulone naturalnymi właściwościami wełny merino, jego sen jest spokojniejszy, głębszy i bardziej efektywny.

Zobacz więcej