Login

Register

Login

Register

wysyłka i dostawa

W dniach 7-20 sierpnia przebywamy na urlopie. Zapraszamy do składania zamówień, które zostaną przekazane do realizacji tuż po naszym powrocie.

Udostępniamy następujące formy przesyłki na terenie Polski:

Metoda dostawy Forma dostawy Czas wysyłki Cena
InPost paczkomaty 3-9 dni roboczych 14,90 zł
InPost kurier 3-9 dni roboczych 16,90 zł

 

Zamówienie o wartości od 500 PLN – wysyłka bezpłatna na terenie Polski (kurier InPost). Jeżeli wybierzesz płatność za pobraniem (kurier) dodatkowo zostaną doliczone koszty manipulacyjne firmy spedycyjnej niezależnie od wartości zamówienia w wysokości 5 PLN. Okresowo koszty wysyłki mogą być obniżone w ramach promocji nawet do 0 PLN.

Czas dostawy zamówień

Chcemy aby każdy z Was mógł cieszyć się zakupionym towarem jak najszybciej i odbierać go w najwygodniejszy dla siebie sposób, dlatego staramy się aby wszystkie zamówienia były realizowane w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu ich opłacenia. Planowany czas dostawy jest zawsze pokazany w podsumowaniu zamówienia. Zgodnie z regulaminem czas dostawy może w skrajnych przypadkach wynieść do 3 tygodni. Jeśli z jakichś przyczyn nastąpi wydłużenie tego czasu, wszyscy klienci zostaną poinformowani drogą e-mailową lub telefoniczną o tym fakcie.

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Przy każdym zamówieniu masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni po otrzymaniu przesyłki. W tym czasie możesz odesłać do Wonderwool pojedyncze artykuły lub całe zamówienie. Zwracamy koszty zakupu odesłanych artykułów w ciągu 14 dni. Dalsze szczegóły znajdziesz w zwroty i reklamacje.

Masz pytania?

Możesz się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy
lub w formie elektronicznej na adres: hello@wonderwool.pl